jak działamy,

czyli proste wyjaśnienie w kilku krokach

________________

Pomysł.

Skoro jesteś na naszej stronie to z pewnością masz w głowie super pomysł, który chciałbyś/-abyś przekuć w realny projekt. Zerknij na nasze dotychczasowe prace i zapoznaj się z naszą ofertą.

Kontakt.

Napisz do nas! Opisz w mailu na czym polega Twój pomysł. Daj znać czy masz jakieś wstępne szkice albo podeślij swoje inspiracje. A może nie masz żadnych konkretów i Twoja wizja dopiero się kształtuje? Nie ma problemu! Im więcej informacji od Ciebie dostaniemy, tym lepiej będzie przebiegała nasza współpraca.

Pakiet.

Po wstępnych ustaleniach, kiedy wiesz już co i jak, wybierz pakiet, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. W każdej z kategorii masz do wyboru 3 opcje: ZWYKLAK, ŚREDNIAK i NA BOGATO. Więcej o pakietach przeczytasz w zakładce oferta.

Formalności.

Tak, tak - niestety jak wszędzie i my musimy ich dopełnić. Dla spokoju ducha Twojego i naszego podpiszemy umowę, Ty wpłacisz zadatek, a kiedy wszystko będzie dogadane - bierzemy się do pracy!

Projekt.

Praca wre! Tworzymy szkice, projektujemy, konsultujemy z Tobą warianty, wprowadzamy poprawki, szlifujemy grafiki - wszystko według pakietu, który wybrałeś/-aś :)

Finito.

No i stało się! Twój pomysł został przekuty w realny projekt. Wysyłamy Ci finalne pliki, rozliczamy się i mamy nadzieję, że wkrótce znowu zrobimy coś razem!