zrealizowane
projekty


zobacz prace, które wykonaliśmy

dla naszych klientów

________________

Tutaj możesz zobaczyć wybrane projekty, które zrealizowaliśmy dotychczas. Każdy z nich był inny i nauczył nas czegoś nowego! Klienci mieli swoje wymagania, wizję i gust, a my postaraliśmy się przekuć to w jak najlepszy rezultat. Realizacje podzielone są według kategorii, żeby łatwiej było dotrzeć do tego, co Was interesuje :)

Logo.

Masuj OdNowa

Projekt stworzony dla warszawskiego studia masażu. To inicjatywa dwóch sióstr, których głównym założeniem było osiągnięcie symbolicznej odnowy dzięki oferowanym zabiegom i stosowanym kosmetykom. Logo nawiązuje do natury i oddaje błogość, która towarzyszy nam korzystając z usług MasujOdnowa.

Podziękuj Sobie

Logo dla bloga i profilu instagramowego Podziękuj Sobie, która swoją działalność opiera na tematach związanych z kobiecością, jogą i self-care. Złożone dłonie nawiązują do indyjskiego gestu namaste. W ten sposób dziękujemy sobie za dobrze spędzony czas. Promienie symbolizują moc i energię, którą dają ćwiczenia i dbanie o swoją równowagę psychiczną i fizyczną.

Akademia Kosmetyków

Logo powstało dla instagramowego profilu. Projekt to interpretacja nazwy: buteleczka serum jest nawiązaniem do kosmetyków natomiast poziome linie reprezentują główne założenie profilu - dziewczyny sprawdzają skład produktów i analizują ich działanie na podstawie wiedzy naukowej i badań.

Umbrella Logistics

Logo firmy logistycznej nawiązuje do jej dwóch podstawowych cech: bezpieczeństwa przewożonych towarów i drogi, którą muszą pokonać.

B. Skwarna

Projekt minimalistycznego logo -nazwisko malarki zostało zamknięte w ramę, która swoim kształtem przywodzi na myśl pociągnięcie pędzla.

Get New Shape

Logo nowoczesnej siłowni i klubu crossfit jest dynamicznym połączeniem nazwy marki i prostego znaku, który symbolizuje dążenie do celu i osiąganie coraz to lepszej formy.

Restick

Projekt logo dla opatentowanego urządzenia medycznego - osobistego masażera służącego do samodzielnego rozluźnienia i stymulacji mięśni pleców.

Branding.

Mr Tasty

Mr Tasty to firma cateringowa dla której powstał rozbudowany branding opierający się o logotyp, soczystą, kojarzącą się z jedzeniem kolorystykę, typografię, niedopuszczalne modyfikacje logotypu, przykładowe użycia oraz brand hero - superbohater, który reprezentuje markę.

Akademia Kosmetyków

Dla Akademii Kosmetyków stworzyliśmy harmonijną i jasną w przekazie identyfikację wizualną, opartą o logo, łagodną kolorystykę i typografię. Dzięki temu, ich komunikacja z odbiorcami jest spójna - profil utrzymany jest w jednolitej tonacji, a logo w czytelny sposób przekazuje informację o tematyce profilu.

Quizo

Z myślą o Quizo powstał branding, który miał pomóc marce wyróżnić się na rynku i zapisać się w świadomości odbiorców. Dla platformy quizowej stworzyliśmy logo, kolorystykę i typografię. Oprócz tego powstała księga znaku określająca zasady prezentacji logo.

Webdesign.

AgnaWoolArt

Strona internetowa dla artystki zajmującej się filcowaniem. Jest to one-pager i zawiera takie sekcje jak hero photo, galerię prac, o mnie i sekcję z zapisem do newslettera. Strona została przez nas zaprojektowana, a potem wdrożona za pomocą platformy Webflow.

Kiosk Ruch

E-commerce'owy serwis internetowy, w którym zakupić można produkty dostępne w ogólnopolskiej sieci kiosków RUCH S.A. Byliśmy odpowiedzialni za responsywny projekt graficzny całej platformy sklepowej - strony produktów, koszyk i proces składania zamówienia.

Paczka w Ruchu

Redesign responsywnej strony internetowej, reprezentującej usługi kurierskie należące do największej polskiej firmy kolporterskiej. Podczas projektu powstały widoki informacyjne oraz podstrony pełnego procesu zamawiania i śledzenia paczki.

Instagram.

Akademia Kosmetyków

Dla Akademii Kosmetyków tworzymy graficzną oprawę ich całego profilu. Pilnujemy by feed był spójny, każdy post pasował do ustalonych założeń, a informacje były podane w sposób czytelny, zrozumiały i jednocześnie estetyczny. Tworzymy również szablony pod stories, które autorki profilu mogą samodzielnie uzupełniać.

Ilustracja.

Foggy Morning

Animowana grafika zainspirowana widokiem zza okna naszego domu. Kiedy słońce powoli zachodzi, a wieczór zamienia się w noc, my siadamy do kolejngo projektu :)

Brewing Methods

Plakat przedstawiający najpopularniejsze metody parzenia kawy razem z datą i miejscem ich powstania lub opatentowania.

Dzielnice Warszawy

Pocztówki, które ilustrują nasze skojarzenia z daną warszawską dzielnicą.

Twin Peaks characters

Seria grafik na podstawie kultowego serialu Twin Peaks Davida Lyncha. Staraliśmy się sportretować główne postaci show - dla każdej z nich stworzyliśmy spersonalizowane logo, które oddaje charakter bohatera, a całość uzupełniliśmy cytatem.

Plakaty z mapą miast

Dwa plakaty przedstawiające zwektoryzowane i uproszczone mapy Warszawy i Legionowa.

Warzywa

Seria plakatów zachęcająca do jedzenia większej ilości warzyw, uzupełniona polskimi powiedzeniami lub zabawnymi sformułowaniami.

Print.

Karta podarunkowa

Voucher na zabiegi masażu dla Masuj OdNowa

Witaj na świecie maluszku

Kartka okolicznościowa stworzona z okazji narodzin dziecka.

Menu dla restauracji sushi

Projekt, fotografie zestawów i skład menu dla warszawskiej restauracji Manga Sushi.

Zaproszenie ślubne

Projekt spersonalizowanego zaproszenia ślubnego.

Quizo koszulki

Projekt nadruków na koszulki dla platformu quizowej Quizo.

Menu dla kociej kawiarni

Redesign menu dla warszawskiej kawiarni Miau Cafe.

Penguenized koszulki

Projekt koszulek dla marki odzieżowej Penguenized.

Coś innego?

Żubr

Współpracowaliśmy z agencją PR-ową, obsługującą markę piwa Żubr. Przygotowywaliśmy dla nich kreacje na potrzeby social media i realizowanych konkursów - głównie fotomontaże z królem puszczy w roli głównej.

Umbrella Logistics

Dla Umbrella Logistics stworzyliśmy wizualizacje ich floty - projekt plandek wykorzystujący kolorystykę i logo firmy.